sdílet Penzión Uko na Facebooku
Penzión Uko česká verze  Penzión Uko slovenská verzia  Penzión Uko english version  Penzión Uko deutsch version

Penzión Uko Bedřichov u Jablonce nad Nisou, Bedřichov u Jablonce nad Nisou ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Penzión Uko Bedřichov Jizerské Hory - ubytovanie v Jizerských Horách v Bedrichove...


Penzión Uko Bedrichov - Jizerské Hory - popis: Objekt penziónu sa nachádza v chránennej krajinnej oblasti Jizerských hôr v Bedrichove. Penzión je umiestnený v centre Friedrichova, v križovatke troch ciest Liberec-Jablonec-Josefodol. Od okresného mesta Jablonec n / N je vzdialený cca 7 km, od krajského mesta Liberec 8 km. Obe mestá sú prepojené mestskou dopravou. Ceny za mestskú dopravu sú 10 Sk / 20 min. Celá oblasť je tiež ľahko prístupná ako zo SRN, tak i z Poľska.

Penzión Uko Bedrichov v Jizerskách Horách - ubytovanie: Izby sú vybavené modernými dvojlôžkami s nočnými stolíkmi, lampičkou a rádiom, šatníková skríň, TV + SAT. Súčasťou každej izby je samostatná kúpeľňa so sprchou a WC. Ďalej je k dispozícii veľká spoločenská miestnosť s barom, pohodlnou sedacou súpravou na príjemné posedenie pri krbe alebo televízore. V letných mesiacoch je možné posedenie na terasese záhradným grilom. Izby: 3x Apatmán 4-6 lôžok, 1x 3 lôžka, 1x 4 lôžka, 2x 2 + prístelka, detská postieľka.

Penzión Uko v Bedrichove v Jizerkách - stravovanie: Raňajky v cene ubytovania, parkovisko v tesnej blízkosti objektu, možno parkovať v garáži, ktorá je súčasťou objektu, lyřárna, spoločenská miestnosť vybavená krbom, TV + SAT, kychuňka s možnosťou vlastného varenia, sauna so sprchou , ochladzovacím bazénikom a odpočivárňou. Vonku sa nachádza terasa so záhradným grilom a šachová terasa. Využitie celého objektu je možné ako pre letnú, tak i zimnú rekreáciu, a to pre tuzemskú i zahraničnú klientelu. Súčasne možno ponúknuť celé zariadenie ako výjazdové školiace stredisko pre slovenské i zahraničné firmy alebo pre využitie pre klubová športové sústredenia.

Typy pokojů
2 lůžkový3 lůžkový4 lůžkovýapartmánpřistýlka
21132

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, rádio, sat, plně zařízená kuchyně

Základní informace: Informační služba, lékařská služba v dosahu, garáže, parkovacia plocha v areáli, WI-FI, reštaurácia

Popis okolí:

V okolí penziónu je mnoho značených turistických ciest pre letnú turistiku i milovníkov bežiek.Tipy na výlet: Bedřichovská přehrada - na Černé Nise, dokončená r. 1905. Krytým ,,kanálem,, vede odtud voda do rudolfovské elektrárny. Černá hora - 1084 m n.m., přírodní rezervace. Zbytek původního smrkového porostu poškozený imisemi. Vrchoviště s klečí, skalní útvary (Sněžné věžičky) Josefův Důl - průmyslově zemědělská obec založená r. 1701. Stará sklárna ze 17. století nahrazena roku 1910 dnešní. Kostel Proměnění Páně z let 1862-65. Pod nádražím lípa malolistá, údajně nejstarší strom Jablonecka. Klikvová louka - přírodní rezervace, rašeliniště s bohatým výskytem klikvy a rašeliníku. Počátkem 20. století zde byla těžena rašelina a vytěžené borkoviště bylo r. 1908 použito jako vodní nádrž (dnes zarostlá), jejíž vody poháněly brusírny skla v Bedřichově. Královka - 859 m.n.m., nejvyšší místo Maxovského hřebene. Rozhledna (vysoká 23,5 m) z r. 1907, pod ní stojící chata je z r. 1936. Název Královka je počešteným názvem původního německého pojmenování Königova výšina. Nejstarším českým názvem vrcholu je Nekraš. Kristiánov - kdysi osada a sklářská huť (1775 - 1887), dnes neobýváno. Panský dům shořel r. 1938. Lesní hřbitov sklářů. V Lišcí boudě (bývalý hostinec) sklářské muzeum (otevřeno od 15.6. do 15.10. v sobotu a v neděli). Nová Louka - samota na Blatném potoku. Sklářská huť v letech 1756 - 1817 na místě ?nové? paseky z r. 1630. Pozůstatkem huti je panský dům, přestavený r. 1844 na lovecký zámeček, pozdější (po r 1930) sídlo státních lesů. V okolí stejnojmenná přírodní rezervace (31 ha, vyhl. r. 1987) - vrchoviště s klečí a podmáčenými smrčinami. Severák - název kopce (803 m n.m.) a horské chaty. Díky řadě vleků se Severák stal jedním ze středisek sjezdového lyžování v Jizerských horách. Součástí lyžařského areálu je přemostění silnice sjezdovou tratí. Slovanka - na jednom z vrcholu Maxovského hřebene (820 m.n.m.) je železná rozhledna z r. 1887, která byla zakoupena na Světové výstavě ve Vídni. Vodní nádrž Josefův Důl - vybudovaná v letech 1976-82, největší údolní přehrada Jizerských hor. Sypaná hráz (délka 720 m, výška nad terénem 43 m) zadrží 23 milionů m3 vody. Je určena k zásobování Liberce a Jablonce pitnou vodou (úpravna vody je v Bedřichově).

Doporučená trasa bus: z Jablonce nad Nisou městským autobusem č. 1 až do Bedřichova

Doporučená trasa vlak: do Jablonce nad Nisou po trati Liberec - Tanvald, dále městskou dopravou č.1 do Bedřichova na konečnou stanici.

Doporučená trasa auto: z Prahy - po silnici E65 do Jablonce nad Nisou, potom směr Bedřichov

Dostupnost střediska:


Centrum název: (25 m)

Stravovanie:


Restaurace popis:

Ubytovanie je s raňajkami, možnosť vlastného varenia v kompletne zariadenej kuchynke alebo stravovanie v susedných reštauráciách.

Služby:Sportovní možnosti:
Bazén venkovní, Sauna, Stredisko zimných sportov, Lyžiarský vlek, Půjčovna lyží, Běžkařské trasy, Půjčovna sportovního vybavení, Cyklotrasy

Kongresové služby:
Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datumza osobu
2.1-31.12750


Měna: CZK

Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: Dieťa 6-12 rokov / - noc v Czk vr. DPH - (30% zľava) - Ubytovanie - 462, - Czk, Dieťa 2-6 rokov / noc v Czk vr. DPH (50% zľava) Ubytovanie - 330, - Czk, Dieťa do 2 rokov zdarma bez nároku na lôžko a služby - Ubytovanie - 0, - Czk

Fotogaléria (24):


Penzión UkoPenzión UkoPenzión Uko
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com