sdílet Hotel Royal Diamond Veľký Meder na Facebooku
Hotel Royal Diamond Veľký Meder česká verze  Hotel Royal Diamond Veľký Meder slovenská verzia  Hotel Royal Diamond Veľký Meder english version  Hotel Royal Diamond Veľký Meder deutsch version

Hotel Royal Diamond Veľký Meder Veĺký Meder, Veĺký Meder Ubytování

Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte

Popis:


Hotel Royal Diamond - Jahodová Veľký Meder - Čalovo - ubytování ve Veľkém Mederu...

 

Popis: Nově zrekonstruovaný HOTEL *** ROYAL DIAMOND se nachází v lázeňském městečku Veľký Meder bývalé Čalovo, které je známé svými léčivými termálními prameny. Hotel je v blízkosti centra, 50 m od autobusové a 350 m od železniční stanice, ukrytý ve stínu krásných jedlí v přilehlém soukromém parku plném zeleně, nádherných stromů a ptactva.

Hotel *** ROYAL DIAMOND Vám nabízí možnost příjemně strávené dovolené, velikonoční, silvestrovské i prázdninové pobyty a také pořádání školení a firemních akcí. Ubytování: Celková kapacita hotelu je 48 lůžek a 46 přistýlek. Komfortně zařízené pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, TV, rádiem, telefonem a přístupem k internetu. Hotel nabízí možnost příjemně strávené dovolené, velikonoční, silvestrovské i prázdninové pobyty, pořádání školení, firemních akcí, svateb a pod. Parkování: Pro hosty je v areálu k dispozici parkoviště a garáže. Domácí mazlíčci: Vycházíme vstříc i čtyřnohým přítelem, v případě zájmu je možnost se ubytovat is Vaším psem nebo kočkou.

Typy pokojů
2 lůžkovýapartmánpřistýlka
20446

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, rádio, připojeni internetu

Základní informace: směnárna, Informační služba, garáže, parkovací plocha v areálu

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel, jeho bezprostredné okolie a mestečko Veľký Meder ponúka mnoho príležitostí na aktívny aj pasívny oddych a rekreáciu. Tu Vám ponúkame niekoľko tipov: Návšteva termálneho kúpaliska Termálpark: Termálne kúpalisko bolo kompletne zrekonštruované v r. 2004, je v prevádzke celoročne - 365 dní v roku v čase od 9.00 do 21.00 hod. Geotermálna voda má podobné zloženie, ako Piešťanské pramene a má liečebné účinky na ochorenia kĺbov, chrbtice a svalstva. Teplota vody v bazénoch je v rozpätí 25o C - 40o C. V celoročne otvorenej časti sú návštevníkom k dispozícii 2 prepojené bazény (vnútorný a vonkajší) detský bazén a perličkový bazén. Zaujímavým zážitkom môže byť kúpanie sa v zime za tuhého mrazu. V letnejturistickej sezóne (v období od 1.5 do 30.9.) sú k dispozícii ďaľšie 4 bazény (rekreačný, taliansky, športový, detský). Ďalej tu nájdete tobogán, masáže, saunacentrum (infra, parná, bylinková a fínska) wellnes centrum, reštaurácie a rôzne iné športové vyžitie pre deti i dospelých.

Dostupnost střediska:


Centrum název: (300 m)

Autobusová zastávka název: (50 m)

Vlaková zastávka název: (350 m)

Autobusové nádraží název: (50 m)


Vlakové nádraží název: (350 m)

Obchod: (300 m)

Stravování:


Restaurace popis: V našej reštaurácii ponúkame labužnícke špeciality domácej i zahraničnej kuchyne. Čaká na Vás bohatý výber kulinárskych jedál z mäsa, zeleniny, cestovín, šalátov, múčnikov a samozrejme i dezertov. RAŇAJKY SÚ ZAHRNUTÉ V CENE UBYTOVANIA a ponúkame ich vo forme švédskych stolov. Ubytovaní hostia majú možnosť doobjednania večere, ktorá pozostáva z polievky, 3 druhov hlavného jedla a dezertu, alebo ovocia. Súčasťou reštaurácie je bar s množstvom koktejlov, alko aj nealko nápojov, kde si môžete posedieť pri pohári dobrého vína. Organizovanie spoločenských podujatí: Reštauráciu s kapacitou 100 miest a spoločenskú miestnosť je možné využiť na organizovanie rôznych podujatí (konferencie, školenia, firemnéch večierky, rauty, svadby, stretávky, stužkové a pod.) Pre kulinárov. V záhrade plnej prírody je zriadený letný altánok s grilom, kde si môžete vyskúšať vlastné kulinárske umenie a pripraviť chutné špeciality napr. z rýb, ktoré si môžete naloviť v blízkom rybníku, alebo z húb nazbieraných v okolí.

Služby:Kongresové služby:
Úschovna cenných předmětů

Konferenční kapacity:

Ceník ubytování:


Datumza osobu
1.1-31.1230 - 35


Měna: Eur

Cena polopenze: 200
Cena plné penze:
Ceny zahrnují: Ceny zahrnují polopenzi, ubytování a turistické poplatky za 1 osobu /noc

Fotogalerie (7):


Hotel Royal Diamond Veľký MederHotel Royal Diamond Veľký MederHotel Royal Diamond Veľký Meder
Poptávka UBYTOVÁNÍ - nezávazná – klikněte
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com