SPA Hotel Francis Františkovy Lázně, Františkovy Lázně ubytovanie

SPA Hotel Francis česká verze  SPA Hotel Francis slovenská verzia  SPA Hotel Francis english version  SPA Hotel Francis deutsch version
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
SPA Hotel Francis
Název: sdílet SPA Hotel Francis na Facebooku SPA Hotel Francis
Ulice: Ruská 357/18
Město: Františkovy Lázně
PSČ: 351 01
Okres: Cheb
Kraj: Karlovarský kraj
Hory / Region: Západočeské Lázně
Stát: Česká republika
Kapacita: 32
Typ: Lázeňský hotel
Počet hvězdiček: 3
Cena od: 1400 CZK

ukázať na mape     E-mail: spa-hotel-francis-frantiskovy-lazne@penzion-hotel.cz

Popis:


Hotel Francis Ruská Františkovy Lázně - ubytovanie vo Františkových Lázních..


Hotel Francis – lázeňský hotel: Základy domu, ve kterém je dnes hotel Francis, položili prapůvodní majitelé už v 19. století a přestože se bouřlivé 20. století prohnalo domem i lázněmi, pevně vystavěné základy městu i domu zůstaly a my jsme mohli náš rodinný hotel otevřít v březnu roku 2004.

Hotel Francis – lázeňský hotel - ubytování: Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, ledničku, rádio, SAT-TV, telefon s přímou volbou, bezdrátové připojení na internet zdarma.

Proč se ubytovat u nás? Díky opravdu výhodné poloze po minutové chůzi dojdete k modernímu aquaparku „Aquaforum”, dvě minuty vám stačí k lázeňskému divadlu a do pěti minut stojíte na hlavní lázeňské kolonádě.Naše lázeňské město je klidné a bezpečné, přesto ještě posilujeme osobní bezpečnost našich hostů. Kamerové systémy hlídají veřejné prostory hotelu 24 hodin denně

Lázeňský trojúhelník: Františkovy Lázně společně s Karlovými Vary a Mariánskými Lázněmi tvoří světoznámý „západočeský lázeňský trojúhelník”. Samotné Františkovy Lázně leží uprostřed hustě zalesněné náhorní roviny, v nadmořské výšce 440 m, v západní části Chebské pánve, přímo ve středu historického Chebska. Zdejší klima má mírný, podhorský charakteru. Nahromadění přírodních léčivých zdrojů je zde mimořádné. 21 minerálních pramenů, vývěr suchého plynu a jedinečná františkolázeňská síranoželezitá slatina.Lázeňské prameny mají přesně kontrolované složení, teplotu i vydatnost. Jsou účinné zejména při léčení urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu a pohybového ústrojí.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
613

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, lednice, TV, telefon, rádio, pripojenie internetu, sat, minibar, umývadlo na izbe

Základní informace: bezbariérový prístup, sekretárske služby, lékařská služba v dosahu, parkovisko s dohľadom kamery, masážní studio, Internetové připojení k dispozici

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí:

Františkovy Lázně: Františkovy Lázně jsou proslulé svými léčivý prameny – objevte alespoň některé z nich. Rádi vám v hotelu poradíme, které jsou ty nejúčinnější a přitom nejromantičtější

Lázeňské prameny mají přesně kontrolované složení, teplotu i vydatnost. Jsou účinné zejména při léčení urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu a pohybového ústrojí. Františkolázeňské prameny patří mezi přírodní minerální vody, tak zvané studené síranovoalkalické kyselky českého typu. Obsahují v průměru 5 g/l rozpuštěných látek a 2,5 g/l kysličníku uhličitého. Jejich průměrná teplota je 11 °C.Tipy na výlet:

Památky ve Františkových Lázních:

Kostel povýšení sv. kříže: Katolický kostel z let 1815-19 byl vystavěn jako prostá jednolodní klasicistní stavba empírového slohu. V ose Jiráskovy ulice tvoří protějšek dvorany Glauberových pramenů.

Evangelický kostel: Kostel navržen roku 1875 architektem Karlem Haberzettlem v pseudorománském slohu.

Pravoslavný kostel sv. Olgy: Centrální stavba s pěti cibulovitými báněmi a představenou věží, podle návrhu G. Wiedermanna z let 1887-89.

Dům č. p. 7 – U ZLATÉHO LVA : Jednopatrový dům z roku 1805. V roce 1812 zde pobýval Ludwig van Beethoven.

Nová kolonáda a plynové lázně:Centrální stavba se stanovou střechou a krytým sloupořadím vystavěna roku 1912 G. Wiedermannem jako protějšek Staré kolonády, která však o dva roky později vyhořela. Motivy sfing pochází z klasicistního napoleonského empíru, který využíval egyptskou symboliku. Uvnitř Mariin pramen, suchý výron plynného kysličníku uhličitého, užívaný k plynovým koupelím.Dostupnost střediska:


Centrum název: (20 m)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12850-9501400-15001500-1650 (SUPERIOR)


Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení: Procedúry priamo v budove hotela, rovnako aj vstupná lekárska prehliadka. Naše kúpeľňa je vybavená modernými prístrojmi. Profesionálne vyškolený, skúsený personál vykonáva všetky procedúry v prísnom hygienickom prostredí. Denne kontrolujeme zariadenia, prevádzku a dodržiavanie 100% hygieny.

Lékařské výkony:

Vstupní prohlídka

Pri nástupe na kúpeľné pobyty vedú prvé kroky našich klientov k lekárovi, ktorý vykoná vyšetrenie vrátane merania tlaku krvi, cielené vyšetrenie pohybového aparátu a, ak je to potrebné, vyšetrenie ECG. Dle výsledkov vyšetrenia predpíše lekárom liečebné procedúry.

Kontrolní prohlídka
Počas pobytu je možné navštíviť lekára (prípadne pri zdravotných problémoch). Pri tomto vyšetrení lekár zisťuje, či klient správne dodržiava predpísané postupy, prípadne môže upraviť liečebný program.

Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům

Procedury léčení: Inhalácia, Elektroliečba, Suchá plynová kúpež, Plynové injekcie, Parafinoterapia, Vírivé kúpeľe, Masáže, Podvodné masáže, Prísadové kúpele, Peloidné zábaly, Pitné kúry

Vyšetřovací výkony: Kontrolné lekárske vyšetrenie, Vstupné lekárske vyšetrenie vrátane poučenia pacienta, EKG

Léčba nemocí indikace: Tráviace ústrojenstvo, Pohybové ústrojenstvo, Obličiek a močových ciest

Stravovanie:


Restaurace popis:

Lázeňský pobyt prochází žaludkem! Ve smyslu slov z Churchillova citátu zvolněte krok ve stylové, hotelové restauraci a ochutnejte vynikající speciality naší kuchyně.Každý den od 10:30 do 21:00 uděláme vše pro to, abyste u nás byli maximálně spokojeni. Výběr A-LA CARTE nebo z hotových jídel. Restaurace i toalety mají bezbariérový přístup.

Snídaně servírujeme formou bohatého bufetu, obědy a večeře podáváme o třech chodech (předkrm – hlavní chod – zákusek). Můžete si sami vybrat, zda zvolíte polopenzi nebo plnou penzi.Každý pátek pro vás připravujeme slavnostní galavečer formou rautu, tématického výběru ze světových kuchyní, či letního grilování na terase. Pokud preferujete dietní stravování, naši kuchaři se vám rádi přizpůsobí.

Služby:Sportovní možnosti:
Golf, Stredisko letných sportov

Konferenční kapacity:

Fotogaléria (14):


SPA Hotel FrancisSPA Hotel FrancisSPA Hotel Francis
tel. objednávka: +420 775 684 048
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2020 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com