sdílet Hotel Ráztoka na Facebooku
Hotel Ráztoka česká verze  Hotel Ráztoka slovenská verzia  Hotel Ráztoka english version  Hotel Ráztoka deutsch version

Hotel Ráztoka Trojanovice, Trojanovice ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Hotel Ráztoka - Trojanovice - Frenštát pod Radhoštěm - ubytovanie Pustevny - Beskydy...


Hotel Ráztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - poloha: Hotel Ráztoka je umístěn v krásném údolí pohoří Beskyd, pod horou Radhošť, na níž údajně sídlil pohanský bůh Radegast. Beskydská výletní místa Pustevny a Radhošť jsou díky lanové dráze, nacházející se v blízkosti hotelu, snadno dosažitelná a patří k vyhledávaným turistickým cílům. Umístění hotelu garantuje nejen vyžití sportovní, ale i kulturní.

Hotel Ráztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - ubytovanie: Hotel Ráztoka nabízí ubytovací kapacitu pro 100 osob v 37 dvoulůžkových a 11 jednolůžkových pokojích 2 čtyřlůžkové pokoje, 4 apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, TV, satelitem, minibarem, telefonem a Wi-Fi připojením na internet.

Hotel Ráztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - bowling: Pro Vaše sportovní aktivity můžete využít nově vybudovaný bowling. K dispozici jsou 2 dráhy, kulečník a elektronické šipky. Součástí bowlingu je i velkoplošná projekce s profesionálním ozvučením celého prostoru. Dále je možné využít široké nabídky nápojů z bowling baru.

Hotel Ráztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - venkovní sezení: Využít můžete rovněž venkovní posezení pro cca 70 osob s možností grilování na dřevěném uhlí, případně opékání na otevřeném ohni. K tanci nebo poslechu Vám můžeme objednat cimbálovou nebo jinou muziku.

Hotel Ráztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - relaxace: jako relaxační služby máte připraveny masáže, saunu a solárium, vířivku, parní bylinnou lázničku, přístrojovou lymfomasáž nohou a masážní stroj Rolletic.

Hotel Ráztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - sport: pro sportovní účely nabízíme - sál pro cvičení aerobiku, dvě bowlingové dráhy, kulečník, elektronické šipky, stolní tenis, půjčovnu horských kol, půjčovnu lyží.


Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový4 lůžkovýapartmán
113724

Vybavení pokojů: pokoje s balkonom, koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, TV, telefon, pripojenie internetu, sat, minibar

Základní informace: bezbariérový prístup, sekretárske služby, zmenáreň, Informační služba, úschovňa bicyklov, nefajčiarske miestnosti, úschovňa cenných predmetov, garáže, parkovacia plocha v areáli, parkovisko s dohľadom kamery, strážené parkovisko, reštaurácia

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Maestro, Visa

Popis okolí: Hotel Raztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - okolie: Umiestnenie hotela garantuje nielen vyžitie športové, ale aj kultúrne. Beskydská letoviska Pustevny a Radhošť sú vďaka lanovej dráhe v blízkosti hotela ľahko dosiahnuteľná a patrí k vyhľadávaným cieľom. Ale nesmieme tiež zabudnúť na návštevu Hukvaldy so zrúcaninou hradu a Janáčkovým pamätníkom, Príbory, rodisko S. Freuda, skanzenu v Rožnove či automobilového múzea v Kopřivnici a mnohých ďalších.

Doporučená trasa bus: Z Frenštátu p/R - 7 km, zastávka Trojanovice, rest. Ráztoka

Doporučená trasa vlak: Vlakové nádraží ve Frenštátě p/R - 7 km, dále pak autobusem směr Tojanovice, rest. Ráztoka

Doporučená trasa auto: Z Frenštátu p/R, směr Trojanovice (300 metrů od lanovky na Pustevny)

Dostupnost střediska:


Centrum název: (7 km)

Autobusová zastávka název: (100 m)

Vlaková zastávka název: (7 km)

Letiště název: (22 km)

Autobusové nádraží název: (7 km)


Vlakové nádraží název: (7 km)

Obchod: (4 km)

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení: Wellness centrum hotelu Ráztoka v Beskydech: Dopřejte svému tělu i duši odpočinek, nechte se hýčkat v našem novém wellness centru. Načerpejte sílu a štěstí v krásném prostředí Beskyd, v našem hotelu pod horou Radhošť.

Stresy, napětí, vnitřní strach, to jsou všechny faktory, které nepříznivě ovlivňují náš život a vyčerpávají nás. A proto je třeba očistit svoje tělo i mysl a dopřát si zklidnění a regeneraci a to jak aktivním tak pasivním způsobem relaxace.

Aktivní způsob relaxace nabízí již samotné umístění hotelu Ráztoka uprostřed Chráněné krajinné oblasti Beskydy, kde v okolí je množství nádherných turistických tras a cyklo-stezek, v zimě jsou zde upraveny běžkařské tratě a ve vzdálenosti 300m od hotelu Ráztoka je spodní stanice lanovky na známé výletní místo Pustevny, které se v zimě promění v kouzelný lyžařský areál. V blízkém okolí hotelu můžete vyzkoušet jízdu na koních, zahrát si golf či tenis nebo navštívit aquapark.

V samotném hotelu jsou dvě bowlingové dráhy, kulečník, šipky a stolní tenis, vyzkoušet můžete i extra dance s různými stupni obtížnosti.

Pasivně relaxovat pak můžete v našem novém wellness centru, kde je pro Vás připravena vířivka, sauna, solárium, Rolletic-masážní stroj, bylinná parní lázeň, Ballancer-přístroj na lymfatickou masáž a určitě byste měli vyzkoušet i nejrůznější druhy masáží či čokoládový zábal. A to vše zcela privátně,v soukromí a příjemném prostředí hotelu Ráztoka.

Příjemné prostředí wellness centra mohou využít jak jednotlivci či rodiny s dětmi tak i menší kolektivy nebo učastníci firemních akcí.

A jak všechny tyto procedury působí? Čtěte pozorně dále.

Sauna - to je ta nejdokonalejší očista těla i duše a díky svým pozitivním účinkům má již svoji dlouhou historii. Působí blahodárně na fyzický i psychický stav člověka, uvolňuje napětí, regeneruje svalstvo, detoxikuje tělo a Vy si báječně odpočinete. V sauně si posílíte imunitu, uvolníte dýchací cesty, ale také například zmírníte nespavost či nervozitu a v každém případě Vám sauna přinese klid a uvolnění- čas se zpomalí, starosti odplynou.

Solárium - kdo by netoužil po krásném opálení a nejen to lze očekávat od solária. Sluneční záření prohřeje naše tělo v zimních měsících a zažene podzimní deprese, kdy slunečního záření je málo. Pro zdravé opálení je třeba dodržovat správné zásady.

Vířivka - kombinace teplé vody a podvodních perličkových masáží uvolňuje stresy, napětí a bolesti. Už po několika minutách ve vířivce se začíná dostavovat nečekaně blažený pocit. Lidský organismus si totiž sám v teplé vodě dokáže produkovat endorfiny, známé také jako hormony štěstí. Hydromasáží tak ve velmi krátké době si dokonale zregenerujete celé tělo a zklidníte svoji mysl.

Rolletic - je masážní a rekondiční stroj pro mechanickou masáž využívající efektu stimulace akupresurních drah prostřednictvím rotujících vřeten. Cvičení na stroji výrazně ovlivňuje metabolismus tukové tkáně a urychluje vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cév. Během cbičení dochází rovněž k uvolnění bloků svalových skupin, srůstů, změkčení jizev, zpevnění podkoží a redukci objemu masírovaných partií.

Ballancer Pro - je unikátní systém poskytující vysoce efektivní a bezpečnou lymfodrenážní masáž. Přístroj je počítačově řízený. Při této speciální masáži dochází ke stimulaci kolagenových vláken ve spodních vrstvách kůže, zlepšuje se průtok lymfy, podporuje metabolismus buněk pokožky a zmírňuje tak projevy celulitidy, redukuje objem masírovaných partii, zvyšuje elasticitu pokožky a pravidelným používáním je možné docílit i úbytku na váze.

Bylinka - bylinná parní lázeň kombinuje příznivé účinky tepla, vlhké páry a vonných esencí a proto je ideální pro relaxační a uvolňující procedury. Vysoká vlhkost vzduchu spolu s teplotou cca 45°C vytváří prostředí, které je pro lidský organismus prospěšný v mnoha ohledech. Pára napomáhá rozšiřovat póry, ze kterých se z pokožky vyplavují nečistoty nahromaděné v organismu. Po pobytu v Bylince se budete cítit uvolněně a odpočatě. Váš organismus bude zregenerován.

Masáže - celková, záda a šíje, nohy, masáž s lávovými kameny

Masáže dokonale uvolní celé Vaše tělo. Má zklidňující účinky a blahodárně působí na nervový systém a celkový stav organismu. Zmírňuje bolesti páteře a kloubů, stimuluje krevní oběh, lymfatický systém a pomáhá odplavovat toxiny z těla.

Kosmeticko-lymfatická masáž obličeje včetně dekoltu - masáž výborně působí na vrásky vzniklé únavou, aktivuje vyživování pleti a zvyšuje její tonus. Pleť získává svěží vzhled, zvyšuje se prokrvení. Dochází k uvolnění mazových a potních žláz. Masáž podporuje látkovou výměnu a usnadňuje odplavení nežádoucích produktů látkového metabolismu. Pocítíte uvolnění, zmizí únava i její vnější projevy. Masáží dekoltu dochází k vypnutí kůže a prokrvení.

Čokoládový zábal a masáž - ideální spojení čokolády a hřejivé masáže je opravdovým zážitkem. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus. Dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku, zabraňuje pronikání volných radikálů, je harmonizující a jemně stimulující. Působí na cévní zakončení v kůži, aktivuje látkovou výměnu a dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má dále příznivý vliv na činnost srdce a detoxikuje organismus.

Lázeňské služby: Wellness hotel

Kúpeľné pobyty:


Název: Jarný odpočinkový pobyt


Číslo: 235

Popis: Balíček obsahuje: Cena pre 2 osoby na 2 noci - 3.429,-Czk, Cena pre dieťa 4 - 15 rokov na 2 noci - 700,-Czk, (v cene pre dieťa je - ubytovanie v štvorlôžkovej izbe alebo na prístelke, raňajky, večera)

2x ubytovanie, 2x raňajky formou rautového stola, 2x trojchodové večere (výber zo šiestich jedál), 2 hodiny bowlingu zdarma, kredit Sk 1.000, - na čerpanie wellness služieb podľa vlastného výberu

Dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko zadarmo.

K balíčku je možné objednať aj obedy za cenu Sk 89, --/osobu/den - dvouchodové menu (výber zo 12 jedál), cena pre dieťa Sk 45, --/dítě/den.

Chcete si svoj ​​pobyt predĺžiť? Za každú ďalšiu noc zaplatíte Sk 1.000, - / 2 osoby. Cena obsahuje ubytovanie, raňajky a večeru. Cena pre dieťa je Sk 350, --/noc vrátane raňajok a večere.


Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednoposteľovádvojlôžkováMěna
5.4 - 31.53429CZK 

Stravovanie:


Restaurace popis: Hotel Raztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - reštaurácia: Celková kapacita hotelovej reštaurácie je 70 miest. Je tu možné organizovať súkromné i firemné akcie, pracovné stretnutia, oslavy, rauty apod .. Na jedálnom lístku nájdete špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne a širokú ponuku nápojov, vrátane značkových vín.

Restaurace: (počet míst 70)

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling, Stolní tenis, Půjčovna kol, Sauna

Kongresové služby:
Klimatizace kongresových prostor, Bezbariérový přístup, Pódium, Fax, TV, Video , CD přehrávač, Diaprojektor, Dataprojektor, Magnetofon, Připojeni internetu, Taneční parket, Zabudované promítací plátno, Kopírka, Ozvučení, Speciální osvětlení, Úschovna cenných předmětů, Flipchart

Hotel Raztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - kongresy: Pre organizovanie kongresov, školení, prezentácií a ďalších akcií, môžete využiť novo vybudovaný priestranný sála s kapacitou až 100 osôb. Možnosť zabezpečenie kompletného gastronomického servisu podľa vašich požiadaviek. Sála je vybavený kvalitnou ozvučovacie technikou, vrátane mikrofónu a sady hands free, osvetlením s plynulou a zónovú reguláciou a klimatizáciou. technika na zapožičanie: dataprojektor s veľkoplošnou projekciou, CD prehrávač, VIDEO prehrávač, DVD prehrávač, PC s prístupom na internet (128kbit / s) Hotel Raztoka - Frenštát pod Radhoštěm - Trojanovice - školenia: Pre organizovanie pracovných rokovaní, školení, seminárov, prezentácií, jazykových kurzov a pod. sú Vám k dispozícii naše dva salóniky.

Konferenční kapacity:
kongresový sál č. 1 (počet míst 100)

salónek č. 1 (počet míst 40)

salónek č. 2 (počet míst 20)

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkový4 lůžkovýpřistýlkaapartmán
3.1-27.12870140022903202370
28.12-2.1870170022903202370


Měna: CZK

Cena polopenze: 170
Cena plné penze: 340
Ceny zahrnují:
Sleva / poplatky: V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky, ktorá je podávaná formou rautového stola. Deti do 3 rokov bez nároku na pevné lôžko a stravu zdarma. Deti 3 -12 rokov na pevnom lôžku zľava 20%.

Fotogaléria (23):


Hotel RáztokaHotel RáztokaHotel Ráztoka
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com