česká verze Penzion-Hotel.cz  slovenská verzia Penzion-Hotel.cz  english version Penzion-Hotel.cz  deutsch version Penzion-Hotel.cz
Rezervace tel.:
+420 775 684 048 
Dnes je: pondělí 19.04.2021
Aktuální kurzy:
euro EUR 27,170 Kč
dolar USD 24,356 Kč
libra GBP 36,873 Kč

Termální koupaliště BešeňováBešeňová sa stala svetoznámou vďaka kúpalisku. Termálne kúpalisko je vybudované na báze horúcich prameňov liečivých vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov (vrt bol vykonaný v roku 1987). Voda sa na povrch dostáva o teplote 62°C. Celoročná prevádzka termálneho kúpaliska v Bešeňovej umožňuje návštevníkom vybrať si čas návštevy podľa vlastného želania. Je to areál zdravia a oddychu, ktorý patrí v súčasnosti medzi najvyhľadávanejšie strediská cestovného ruchu na Slovensku. Nádherná príroda v okolí, celoročne ponúka širokú škálu výberu prechádzok alebo náročných horských túr podľa požiadaviek návštevníkov. Termálna voda má blahodarné účinky na ľudský organizmus, predovšetkým na pohybové a urologické ústrojenstvo, má priaznivé kozmetické účinky. Priaznivo pôsobí na dýchacie ústrojenstvo, najmä na jeseň, v zime a na jar, termálnu vodu odporúčame ľuďom vystaveným stresom. Regenerácii pomáhajú relaxačné masáže, možnosť zahrať si plážový volejbal, zábava na tobogáne a pod. Počas zimných mesiacov je atraktívne večerné kúpanie. Tí otužilejší sa môžu "okúpať" aj v snehu.

Výpis všech ubytovacích objektů:
Apartmánový dům Kriváň
Hory / Region: Liptov
Kraj: Žilinský
Okres: Ružomberok
Město: Bešeňová
Stát: Slovensko
Cena od: 53 EUR
Nové apartmány přímo na břehu řeky Váh.
Počet hvězdiček: 3
Typ: Apartmány
Kapacita: 18
Hotel Summit
Hory / Region: Liptov
Kraj: Žilinský
Okres: Ružomberok
Město: Bešeňová
Stát: Slovensko
Cena od: 56 EUR
Hotel Summit Bešeňová - Thermal park Bešeňová - se nachází na Liptově na kraji obce Bešeňová v blízkosti známých termálních koupališť. Okolní hory, Nízké i Vysoké Tatry, bohaté termální prameny, Liptovská Mara, vytvářejí výborné podmínky pro turistiku.
Počet hvězdiček: 3
Typ: Hotel
Kapacita: 49
Penzion Fontana
Hory / Region: Liptov
Kraj: Žilinský
Okres: Ružomberok
Město: Bešeňová
Stát: Slovensko
Cena od: 10 EUR
Penzion Fontana - Bešeňová - nabízí ubytování v obci Bešeňová, v čarokrásném kraji Liptov, kde se přímo nacházejí termální koupaliště Thermal park Bešeňová s celoročním provozem, nedaleko vodní svět Aquapark Tatralandia.
Počet hvězdiček: 3
Typ: Penzion
Kapacita: 124
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2021 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com